"OMCareers houdt rekening met de cultuur van het bedrijf en de persoonlijkheid van de kandidaat'"

Wie zijn we?

Digitale marketing wordt steeds belangrijker in de strategie van je bedrijf. Dus wil je aan de slag kunnen gaan met een goed geolied team van online marketing specialisten.

Ben je als bedrijf op zoek naar het juiste digitale profiel, op vaste of projectbasis, of wil je jezelf kandidaat stellen voor een project of vaste job in online marketing? Dan ben je bij OMCareers aan het juiste adres.

OMCareers is de digitale job matchmaker van OMCollective. Via persoonlijke benadering, transparante en snelle communicatie koppelen we bedrijven aan het juiste digitale profiel en omgekeerd.

Wat verstaan we onder digital? Digital marketeers, webdevelopers, designers en copywriters.

We kunnen bovendien beroep doen op de jarenlange kennis en ervaring in digitale marketing via OMCollective, het online marketing bureau achter OMCareers.

Medewerkers
Michel

Michel De Baer

CEO

hello@omcollective.com

Pieter

Pieter Verbeke

COO

pieter@omcollective.com

Dimitri

Dimitri Claerbout

Operations Manager OMCollege

dimitri@omcollective.com

renee

Renée Krol

Online Marketing Consultant

renee@omcollective.com

marlies

Marlies Akkermans

Online Marketing Consultant

marlies@omcollective.com

Eline

Eline Jansegers

Business Unit Coach OMCareers

eline@omcollective.com

Rebeca

Rebeca De Dobbelaer

Online Marketeer

rebeca@omcollective.com

kelly

Kelly Jongeneelen

Online Marketing Consultant

kelly@discover.be

lynn

Lynn De Haen

Online Marketing Consultant

lynn@omcollective.com

jasper

Jasper Reunes

Online Marketing Consultant

jasper@omcollective.com

cedric

Cedric Deneweth

Online Marketing Consultant

cedric@discover.be

elke

Elke Reynaert

Online Marketing Consultant

elke@omcollective.com

debbie

Debbie Vercruysen

Online Marketing Consultant

debbie@omcollective.com

tijs

Tijs Balcaen

Team Manager & Senior Online Marketing Consultant

tijs@omcollective.com

maarten

Maarten Clochet

Online Marketing Consultant

maarten@omcollective.com

Jokelien

Jokelien Bunk

Office & HR Coordinator

jokelien@omcollective.com

nils

Nils Meul

Team Manager & Senior Online Marketing Consultant

nils@omcollective.com

kristof

Kristof Baudewyn

Online Marketing Consultant

kristof@omcollective.com

evi

Evi Van der Steen

Online Marketing Consultant

evi@omcollective.com

ine

Ine Dullaert

Finance Assistant

ine@omcollective.com

Nathalie

Nathalie Vandermeersch

Marketing & PR Manager

nathalie@omcollective.com

Nena

Nena Van Damme

Digital HR Advisor

nena@omcareers.be

Jeroen

Jeroen Van Raemdonck

Online Marketing Consultant

jeroen@omcareers.be

Anke

Anke Verdoodt

Marketing Assistant

anke@omcollective.com

Daphné

Daphné Maes

Business Developer

daphne@omcollective.com

gilles

Gilles Francus

Online Marketing Consultant

gilles@omcollective.com

elina

Elina Slobben

Team Manager & Senior Online Marketing Consultant

elina@discover.be

julius

Julius De Blanger

Online Marketeer

julius@omcollective.com

sylvie

Sylvie Duerinck

Online Marketing Consultant

sylvie@discover.be

nomi

Nomi Coppens

Online Marketeer

nomi@omcollective.com

robrecht

Robrecht De Nul

Team Manager & Senior Online Marketing Consultant

robrecht@omcollective.com

Arno

Arno Hofman

Online Marketing Consultant

arno@omcollective.com

Giovanni

Giovanni van Gasse

Online Marketing Consultant

giovanni@omcareers.be

Een voorstel op maat? Contacteer ons